..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!!   Mon Jun 01, 2009 9:27 pm

A ndegjuat se hakerat e rusise e kan sulmuar web faqen e rtk-se, degjova ne lajme dhe hyra vet ne www.rtklive.com dhe u vertetova se ishte e vertet,

Cka mendoni a ka najkush qe mund ti hakmirret?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: dizajnet tuaja-
Kërce tek: