..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si me ndreq msn qe e kan prish ne cd...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: si me ndreq msn qe e kan prish ne cd...   Tue May 26, 2009 10:58 am


Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..
Nese, mashtroheni dhe e vendosni ket kod ne under nick te msn:
Kodi: n?a_??ay?m?a????????????a???O??????r??? ?+N? ?L???
Disa te thojn se te del muzika ne undernick, disa thojn se te dalin ngjyra te mira, e keto jan krejt rrena mashtrime. e nese ndodh e pranon ti ket pra e vendos ket kod ne undernick, atehere msn-ja jote ne pc tonde ne shpi, nuk do te qilet po nese je ne net caffe, vetem e ristarton dhe kryhet problemi, se e kan deepfreez. Si te ndreqem ne shpi shikoni... hyni ketu:
Kodi: C/Documents and Settings/Emri i Userit/ApplicationData/Microsoft/MSN Messenger
Tash shkojm: Tools>Folder options>View>Show hidden files and folders ON i lejon me i pa folderat e fsheheur,
dhe klikon OK dhe ne at folder te paraqiten disa foldera me numra, e ju krejt ato foldera i fshini Delete, dhe pastaj provoni me hi ne msn ( dhe ju ben 100%)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
si me ndreq msn qe e kan prish ne cd...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: Gjithqka mbi Msn :: msn programe-
Kërce tek: