..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 program per mirmbajtjen e pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: program per mirmbajtjen e pc   Fri Jun 05, 2009 9:23 pm

Pershendetje, me pak fjale po permend nje program shume te mire per te mirembajtur kompjuterin tuaj.

1. Revo Uninstaller
Eshte nje program qe cinstalon ne 4 forma apo menyra te ndryshme programe qe doni te hiqni nga kompjuteri tuaj, ai pastron windowsin dhe hard diskun, gjithashtu ne mjetet e tij ben pjese edhe Fshirja e Parikthyeshme. kur ju fshini dhe zbrasni nga Koshi i Plehrave nje dosje nuk do te thote qe ajo eshte fshire, ajo ka mbetur ne hard diskun tuaj dhe cdo kush mund ta riktheje me nje program. Nese doni te beni nje fshirje te parikthyeshme qe askush te mos lexoje dokumentat tuaj te fshire perdorni Revo Uninstaller.

Ky program eshte FALAS dhe permbi te gjitha eshte ne SHQIP.

Adresa: www.RevoUninstaller.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
program per mirmbajtjen e pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: programe per windovs-
Kërce tek: