..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ti Marim Themet (dizajnet) ne internet per telefon per te gjitha modelet!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: Si Ti Marim Themet (dizajnet) ne internet per telefon per te gjitha modelet!   Fri Jun 05, 2009 9:58 pm

Si Ti Marim Themet (dizajnet) ne internet per telefon per te gjitha modelet!
Se Pari shkojm ne " http://gallery.mobile9.com/c/themes/1/ " dhe pastaj tek "Select Phone" dhe japim modelin e telefonit te cilen ne deshirojm dhe pastaj Download dhe keshtu do downladohet Themsi (Dizajni). Ju faleminderit per Mirekuptim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
Si Ti Marim Themet (dizajnet) ne internet per telefon per te gjitha modelet!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: programe per windovs-
Kërce tek: