..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 program per me folshlir

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: program per me folshlir   Fri Jun 05, 2009 10:03 pm

kush osht i interesum me fol me familjart e tij apo edhe me naj kon tjeter jasht apo brenda vendit merreni ket program se metevertet osht shum i mire i leht dhe praktik . un per vete e perdori skam pas kurr problem dhe me te verten menodj se ka me hi ne mood sikur hotmail hehe. edhe ni gja qe me ka lon pershtypje te ky program osht se me kto mundesh me gjet p.sh shokin tond qe don me fol weq ja shkrun emrin aj vet e lyyp......

CODE:

http://www.download.com/3001-2349_4-10806198.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
program per me folshlir
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: programe per windovs-
Kërce tek: