..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per te ber biseda me Skype si me messenger !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: Per te ber biseda me Skype si me messenger !!   Fri Jun 05, 2009 10:22 pm

Se pari hym ne ket faqe http://www.skype.com/intl/de/download/skype/windows/downloading/ dhe pastaj shkojm tek "Download noch einmal starten " dhe atu vadhdon Downloadimi i Skypes !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
Per te ber biseda me Skype si me messenger !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: programe per windovs-
Kërce tek: