..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shkruani emrin ton te ora

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: shkruani emrin ton te ora   Fri Jun 05, 2009 10:33 pm

Ne vend te PM edhe AM shkruje emrin ton
1.Start
2.Control-Panel
3.Date, Time,Language and Regional Options
4.Te Regional Options e kerkoni ku shkruan Costumize e klikon costumize edhe tani e lyp menyn Time
5.Dhe tek Time Format e shkruan h:mm'emrin jot'
e ndan me presje si nalt
6.Kliko OK ;

100% funksionon


by: perparim syla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
shkruani emrin ton te ora
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: programe per windovs-
Kërce tek: