..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hap-pc ne net caffe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
avatar

Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

MesazhTitulli: Hap-pc ne net caffe   Mon May 25, 2009 11:44 pm

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 X edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh.Admina dhe Mod nese kam gabu per vendin ku kam postu lirisht mund ta fshini ose ta mbartni temen,se per mu edhe kjo eshte naj lloj Hacku.Ky vendim le tju jet juve.Klmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://expries.albanianforum.net
 
Hap-pc ne net caffe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: Gjithqka mbi Msn :: msn programe-
Kërce tek: