..::7/4::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::7/4::..

MiR sErDhEt
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Exp!ress-Riard
Admin
Exp!ress-Riard


Numri i postimeve : 335
Join date : 23/05/2009

hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!! Empty
MesazhTitulli: hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!!   hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!! I_icon_minitimeMon Jun 01, 2009 9:27 pm

A ndegjuat se hakerat e rusise e kan sulmuar web faqen e rtk-se, degjova ne lajme dhe hyra vet ne www.rtklive.com dhe u vertetova se ishte e vertet,

Cka mendoni a ka najkush qe mund ti hakmirret?

hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!! 150px-12
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://expries.albanianforum.net
 
hackerat e rusis e sulmojn webin e RTK-See!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» me bo webin me co.cc
» Hyr ne ket faqe dhe ben webin me .com .net .org etj
» Hakerat e Rusise e sulmuan webin e RTK-se!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
..::7/4::..  :: dizajnet tuaja-
Kërce tek: